Warning: session_start(): open(/tmp/sess_71ba00ee188427bd1e72388247cfdc1d, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/elhectyh/public_html/wp-content/plugins/grid-plus/grid-plus.php on line 48

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/elhectyh/public_html/wp-content/plugins/grid-plus/grid-plus.php on line 48
EzViz - Elhelbs Smart Solution

EzViz

EzViz Hakkında

2013 yılında kurulan EZVIZ, akıllı cihazları, bulut tabanlı platformu ve AI teknolojisi aracılığıyla kullanıcılar için güvenli, kullanışlı ve akıllı bir yaşam yaratmaya kendini adamıştır. EZVIZ’in yenilikçi ürünleri ve hizmetleri eve, iş yerlerine, mağazalara, okullara ve daha fazlasına uygulanabilir. EZVIZ, iş ortaklarına benzersiz bulut hizmetlerimizi paylaşma gücü verir ve birlikte gelişen bir IoT ekosistemi oluştururuz.

İç Mekan Wi-Fi Kameraları

Sizin için güvenli, rahat ve akıllı bir yaşam yaratıyoruz. Akıllı ev güvenliğinin keskin gece görüşü ile buluştuğu yer burasıdır. Basit ve hızlı kurulum için tasarlanmıştır.

Dış Mekan Wi-Fi Kameraları

Dahili AI özellikli çift lensli Wi-Fi kamera.

Kablosuz Kameralar

% 100 sorunsuz güvenlik çözümünüz.

Görüntülü Kapı Zilleri

Kapıda kimin olduğunu görün ve evinizi güvende tutun. EZVIZ’in DB1’i, kimin orada olduğunu tepeden tırnağa görmenizi ve hatta evde olmadığınızda onlarla konuşmanızı sağlayan 3 MP Wi-Fi Akıllı Kapı Zili’dir.

EZVIZ App

  • Nereye gidersen git, ev asla uzakta değil. EZVIZ Uygulaması, daha kolay uzaktan kontrol için tüm canlı video yayınlarınızı bir araya getirir.
  • Gününüzü dakikalar içinde kaydırın ve her anın anlık görüntüleriyle aradığınızı hızla bulun. EZVIZ Uygulaması son 30 günlük kayıtları ÜCRETSİZ olarak depolar.
  • Hareket algılanırsa, EZVIZ kameralar fotoğraf çeker ve kayda başlar. Akıllı telefonunuza anında bir bildirim gönderilecek, böylece evinizin içinde veya çevresinde neler olduğunu ilk bilen siz olacaksınız.
  • Evden uzakta olduğunuzda ve sevdiklerinizle veya evcil hayvanlarınızla konuşmak istediğiniz zamanlar için iki yönlü konuşma vardır. Sadece EZVIZ Uygulamasındaki düğmeye basın ve gerisini EZVIZ’e bırakın.
  • Video geçmişinizin herhangi bir bölümünü arkadaşlarınızla, ailenizle ve hatta polisle paylaşabileceğiniz bir klibe dönüştürün.
  • Bir dizi güçlü özelliğe sahip olsa bile, EZVIZ Uygulamasının kullanımı hala basittir. Temiz düzeni, tüm cihazlarınızı bulmanızı, ayarları değiştirmenizi ve yalnızca birkaç dokunuşla neler olduğunu görmenizi kolaylaştırır.

Enter your keyword